facebook mail
Prijava za klube

Si opravljal/a (ne)plačano pripravništvo ali prakso? V Sindikatu Mladi plus želijo ugotoviti število mladih, ki opravljajo oziroma so opravili pripravništvo ali prakso in kako so bili za opravljeno delo plačani. Zato so pripravili tole anketo (najdeš jo na tej povezavi). Zahvaljujemo se ti za odgovore, s katerimi prispevaš k razjasnitvi in izboljšanju navedenega področja.

Orodje e-Študentskega Servisa »Moje izkušnje« za beleženje izkušenj, pridobljenih preko dela študentov s strani Evrope priznano kot najboljši primer beleženja pridobljenih kompetenc iz dela. Belgijsko ministrstvo po zgledu Mojih izkušenj razvija podoben sistem.

Nadzorna komisija Zveze ŠKIS in Sveta ŠOLS na podlagi 13. člena Volilnega pravilnika Zveze ŠKIS in Sveta ŠOLS objavlja listo kandidatov za volitve v organe Zveze ŠKIS in Sveta ŠOLS ter Študentske organizacije Slovenije na 44. Redni seji Sveta študentskih organizacij lokalnih skupnosti in Sveta Zveze ŠKIS, ki bo v torek, 19. Februarja 2013, ob 17.00 v prostorih Fakultete za družbene vede, predavalnica št. 20, Kardeljeva ploščad 5, 1000 Ljubljana.

Vlada Republike Indije prek Indijskega sveta za kulturno sodelovanje (ICCR) v New Delhiju razpisuje dve štipendiji za slovenske študente v okviru Programov za kulturne izmenjave (CEP) za študijsko leto 2013/14.

Sreda, 13 Februar 2013 12:44

360°: V znamenju informativnih dni

Izšla je februarska številka mesečnika 360°, ki ga je Študentska organizacija Slovenije namenila informativnim dnem, ko bodo fakultete odprle svoja vrata in bodoče študente na različne načine poskušale prepričati, da so programi, ki jih ponujajo, najboljši in najbolj primerni za njih.

Torek, 12 Februar 2013 07:36

Škisova akademija

Zveza ŠKIS v okviru projekta Škisova akademija tokrat že drugič pripravlja strukturirano in poglobljeno izobraževanje klubskih aktivistov, in sicer od 2. do 3. marca 2013 v Rušah pri Mariboru. Vsebine petih delavnic so bile pripravljene na podlagi analize anketnega vprašalnika, kjer so študentski klubi izrazili želje po pridobivanju specifičnega znanja za uspešno in učinkovito delovanje v okviru študentskih klubov.

Torek, 12 Februar 2013 07:30

Mladi o okolju

Vabljeni na lokalno srečanje Mladi o okolju v Zagorje ob Savi, Postojno, Radlje ob Dravi in Maribor

Ponedeljek, 11 Februar 2013 11:22

Informativni dnevi

V petek, 15., in v soboto, 16. 2. 2013, bodo potekali informativni dnevi za bodoče maturante. Študentski klubi tudi letos pripravljajo pester nabor projektov, kjer želimo študentje svojim mlajšim kolegom ponuditi čim širši nabor informacij v povezavi s študijem.

Ponedeljek, 04 Februar 2013 18:42

Krvodajalska akcija KIŠ

Območno združenje Rdečega križa Idrija tudi letos organizira zimsko krvodajalsko akcijo, ki bo potekala v Osnovni šoli Idrija po naslednjem razporedu:
+ sreda, 6. februar - 7.00-13.00
+ četrtek, 7. februar - 7.00-14.00
+ ponedeljek, 11. februar - 7.00-13.00

K udeležbi pa vabi tudi Klub idrijskih študentov v okviru projekta "Častim pol litra".

Ponedeljek, 04 Februar 2013 06:58

Razpis za vpis v visoko šolstvo

Ministrstvo za izobraževanje, znanost, kulturo in šport je objavilo Razpis za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v študijskem letu 2013/2014.

FOTO utrinki