Zveza ŠKIS ob dnevu žena podarja tulipane

Ljubljana, 8. marec –  Zveza študentskih klubov Slovenije že tradicionalno vsako leto ženam na ljubljanskih ulicah podarja tulipane s posvetilom ter jim na ta način z malenkostjo polepša dan. Ker se Zveza ŠKIS zaveda pomena majhnih in iskrenih gest, so ob dnevu žena razdelili več kot 200 tulipanov, katerih so se prejemnice izjemno razveselile. V četrtek, 8. marca 2012, so aktivisti Zveze študentskih klubov Slovenije med ženske na ljubljanskih ulicah razdelili več kot 200 tulipanov s posvetilom ter jim na ta način poskušali polepšati dan. Akcijo podarjanja rož ob dnevu žena je Zveza ŠKIS izvedla že lani, zaradi izjemno dobrega odziva prejemnic pa se je odločila gesto ponoviti tudi letos.

Zveza študentskih klubov Slovenije se pomena enakopravnosti spolov zaveda čez celo leto, a vendar je dan žena poseben praznik, ko ženam namenimo še dodatno pozornost, zato so se odločili, da je darilo v obliki cveta majhna, vendar prijetna gesta.

Kontaktna oseba:

Sanja Kropec – odnosi z javnostmi