Foto aplikacija 01

Aplikacija ŠOUPit!: Študentski lajf na dlani

Študentska organizacija Univerze na Primorskem (ŠOUP) predstavlja prvo brezplačno mobilno aplikacijo, ki s pomočjo tehnologije GPS poišče najbližje ponudnike študentske prehrane in dnevne menije po vsej Sloveniji. Z aplikacijo ŠOUPit! imaš lahko študentski lajf vedno na dlani!

Poleg aktualnih vsebin, novic in dogodkov je za študente koristen predvsem zavihek študentska prehrana, ki omogoča iskanje lokacije ponudnikov subvencionirane študentske prehrane, prikazuje oddaljenost do najbližjega ponudnika in hkrati ponuja navodila za pot do izbrane lokacije, v kolikor uporabnik vklopi GPS lokalizacijo. V zavihku študentska prehrana so uporabnikom prav tako na voljo informacije o ponudniku študentske prehrane (menu, kontakti, itd.).

Aplikacija ŠOUPit! uporabnikom prinaša številne koristi:

– hiter in enostaven ogled aktualnih novic in dogodkov,
– prihrani čas in pot pri iskanju ponudnikov študentske prehrane po vsej Sloveniji,
– manj stresa pri iskanju lokalov v krajih, ki uporabniku niso znani.

Aplikacija za Android je na voljo tukaj, za Apple pa tukaj.

Vir: soup.si