Bliža se krvodajalska akcija Častim pol litra

Študentska krvodajalska akcija, ki jo organizira Študentska organizacija Slovenije v sodelovanju s študentskimi organizacijami univerz v Ljubljani, Mariboru, na Primorskem, Zvezo študentskih klubov Slovenije  in Rdečim križem Slovenije ter Zavodom RS za transfuzijsko medicino, poteka dvakrat letno in privabi veliko število darovalcev. Naslednja se bo odvijala že čez slab mesec dni, in sicer med 5. in 9. oktobrom 2015.

Klube pozivamo k udeležbi in širjenju informacije med svoje člane. Zainteresirani klubi nas lahko do 18. septembra 2015  kontaktirate preko e-maila: tamara.lacic@gmail.com in se prijavite z naslednjimi podatki:

– imenom, priimkom, elektronskim naslovom in telefonsko številko vodje projekta (oziroma osebe, ki bo dosegljiva za novinarje),
– datumom izvedbe z uro ter lokacijo,
– podatkom o prevozu (če je organiziran) ter
– številom plakatov, ki bi jih potrebovali.