Dialog mladih 2.0: Podaljšanje roka

Vabilo na lokalno srečanje projekta Dialoga mladih 2.0:Vključujemo!

Mladi se zopet zbiramo z namenom, da pokažemo, da nam ni vseeno. Ključno vprašanje je, kaj lahko mladi storimo, da postanemo bolj aktivni v družbi in na kakšen način si lahko zagotovimo večjo zaposljivost? To je priložnost, da prideš zraven, prispevaš svojo energijo ter sodeluješ pri projektu Dialog mladih 2.0: Vključujemo!

Dobimo se v četrtek in petek, 13. in 14. marca 2014 v DIC- Dijaškem domu Ivana Cankarja (stavba A), Poljanska cesta 26, Ljubljana.

PRIJAVE IN INFORMACIJE:

Na srečanje z mladimi in odločevalci se lahko prijaviš:

·        preko elektronske prijavnice,

·        osebno pri kontaktni osebi Maji Majcen od ponedeljka do petka od 11h do 19h na Dunajski 367, Črnuče,

·        preko telefona na 051 659 029 ter

·        na maja.majcen@mladizmaji.si .

Dodatne informacije prejmeš na strukturirani.dialog@mss.si ter na maja.majcen@mladizmaji.si . Z veseljem ti bomo odgovorili na tvoja vprašanja!

ROK ZA PRIJAVO NA SREČANJE JE  PODALJŠAN DO 7. MARCA 2014!

Več o srečanju in projektu si preberi na: https://mladina.info/o-projektu.html .

Mladi smo potencial in ne strošek!

Povej naprej!

Celoto novico si lahko preberete tukaj.