Dogodek v okviru Tedna vseživljenjskega učenja – TVU 2013

Krepitev uvidnega mišljenja z metodo Labirint SEL

Prvi del dogodka poteka v obliki predavanja z razpravo. Predavanje se opre na glavnega junaka iz filma Trumanov šov. Izpostavlja vprašanje o tem, v čem se življenje današnjega posameznika razlikuje od življenja tega resničnostnega filmskega lika. Poudari dileme današnje vse bolj programirane družbe, ki se utemeljuje skozi dominacijo logičnega mišljenja. V tem okvirju predavanje izpostavi vlogo uvidnega mišljenja, ki bi moralo predstavljati močnejšo protiutež našemu programiranemu mišljenju.

Drugi del dogodka vključuje kratko predstavitev metode Labirint SEL. Slednji predstavlja neke vrste self-coaching metodo, preko katere je moč zavestneje krepiti svoje uvidno mišljenje. Metoda je hkrati lahko v pomoč pri osvetlitvi naše osebne in karierne razvojne situacije.

Izvajalec: Toni Vrana, proučevalec človeških virov

Kdaj: 17. maja od 18.00 – 20.00

Kje: Ljubljana, Tržaška cesta 2, Poslovna stavba bivša Tobačna (1. nadstropje, sejna soba)

V primeru interesa obvezna prijava najkasneje do 14. maja na: kariera@centerspirala.org ali preko telefona 041 845 903.