Za medije 1

e-Simbioz@: Tokrat še širši nabor delavnic!

e-Simbioz@ je že meseca marca obljubila, da bo naredila velik preskok s svojimi delavnicami. Maja vam bodo na Dunajski 22 v Ljubljani na voljo ne le med tednom, temveč tudi vse štiri vikende.

Prav tako sporočajo, da so se v letošnjem letu priključili kampanji Evropske komisije eSkills for Jobs 2015, kar prinaša svetle novosti.

Delavnice bodo izvajali v svojih prostorih Simbiozinega medgeneracijskega centra “Na Triglav spreminjat svet” na Dunajski 22 v Ljubljani (stavba Slovenijales), njihov program in ostale aktivnosti pa lahko spremljate na spletni strani www.e-simbioza.com ali Facebook strani e-Simbioza.

V mesecu aprilu lahko izbirate med različnimi 4-urnimi delavnicami, cena katerih je 10 eur na delavnico:

Spoznaj se z MS Office Excelom (začetni) v sredo, 13. maja, med 17.00 in 20.15 uro,
Nadgradi svoje znanje MS Office Excela (nadaljevalni) v torek, 19. maja, med 17.00 in 20.15 uro,
Obvladaj MS Office Excel (napredni) v torek, 26. maja, med 17.00 in 20.15 uro.

V okviru kampanje eSkills for Jobs 2015 ponujajo možnost udeležbe na Webinarju Izobraževalne robotike in kodiranja, ki bo potekal v sredo, 6. maja, ob 18.30 uri.

Prav tako so za vas pripravili kar štiri vikend delavnice:

Oblikovanje fotografij s Photoshopom (16-urna delavnica) v petek, 8. maja, med 16. in 20.30 uro in v soboto, 9. maja, med 9. in 18.30 uro.
Uporabni vikend osnov statistike in SPSS (16-urna delavnica) v petek, 15. maja, med 16. in 20.30 uro in v soboto, 16. maja, med 9. in 18.30 uro.
Kreativno ustvarjanje z InDesignom (16-urna delavnica) v petek, 22. maja, med 16. in 20.30 uro in v soboto, 23. maja, med 9. in 18.30 uro.
Napredno oblikovanje fotografij s Photoshopom (16-urna delavnica) v petek, 29. maja, med 16. in 20.30 uro in v soboto, 30. maja, med 9. in 18.30 uro.

V okviru programa Dnevi vključujoče informacijske družbe, ki jo organizira Mreža NVO-VID, mlajši generaciji ponujajo brezplačno delavnico 10 trikov za lažje oblikovanje daljših dokumentov z MS Office Word, za starejše pa so pripravili delavnico Klik v svet. Obe delavnici bosta potekali v četrtek, 14. maja.

Tudi na tej točki se v mesecu maju niso ustavili. V okviru medgeneracijskega centra Na Triglav spreminjat svet, ki je prav tako na Dunajski 22, organizirajo še vikend delavnico javnega nastopanja – več informacij najdete tukaj.

Koledar mesečnih delavnic, opise in prijavnico najdete tukaj.