Jem zdravo. Študiram s polno paro!

Zveza ŠKIS skupaj s študentskimi klubi, Študentsko organizacijo Slovenije, Študentsko organizacijo univerze v Ljubljani, Mariboru in na Primorskem v naslednjem tednu pripravljamo projekt Jem zdravo. Študiram s polno paro! Namen projekta je spodbujati študente in dijake k spremembi prehranjevalnih navad in k večjemu poudarku zdravi prehrani.

Študentski klubi vam bodo v ta namen 13. novembra delili zdrave prigrizke ter zloženko z namenom, da vam pokažemo, da je možno za malo denarja v kratkem času pripraviti zdrav in dober obrok.

Recepte za pripravo zdravih obrokov si boste lahko našli tudi na www.jemzdravo.si, svoje izkušnje s pripravo pa si boste lahko tudi delili med seboj.

KLUBI:

Študentski klub Domžale, lokacija: klubski prostori na Ljubljanski 70 v Domžalah

Klub študentov Ilirska Bistrica, lokacija: Trg Maršala Tita in Gimnazija v Ilirski Bistrici

Klub Študentov Kranj, lokacija: Maistrov trg v Kranju

Šaleški študentski klub, lokacija: Šolski center Velenje, Visoka šola za varstvo okolja

Klub študentov občine Koper, klubski prostori na Cankarjevi 9a v Kopru

Klub ptujskih študentov, Kavarna KPŠ

Klub študentov občine Celje; 21. novembra vabljeni na brezplačen zdrav zajtrk v MCC
kavarno, Celjski Mladinski center ma Mariborski 2 v Celju