Kako organizirati mednarodno izmenjavo in preživeti?

Mednarodni odbor Zveze ŠKIS s študentskimi klubi deli novo brošuro z naslovom Kako organizirati mednarodno izmenjavo in preživeti.

Zavedamo se, da klubi v trenutnem obdobju najbrž ne razmišljajo o organizaciji tovrstnih projektov, zato smo ustvarili brošuro, ki bo uporabna več let. V branje jo priporočamo kot prvi stik s svetom mednarodnih izmenjav, preden se na nas ali druge institucije obrnete po več nasvetov ali celo začnete s pisanjem prijave. Pravzaprav je brošura lahko koristen pripomoček že zgolj v fazi oblikovanja ideje. V ta namen, ter da ohranimo nekaj upanja v negotovih časih, vam svetujemo, da si ji shranite in se nanjo spomnite, ko bodo epidemiološke razmere po svetu ugodnejše za obisk tujih dežel.

Brošuro lahko prelistate na povezavi.

Mednarodni odbor Zveze ŠKIS