Kontakti

Glavni odbor Zveze ŠKIS

predsednica Nina Plank  nina.plank@skis-zveza.si
podpredsednica Natalija Vidic natalija.vidic@skis-zveza.si
administrator Mark Perko mark.perko@skis-zveza.si
blagajnik Jon Pelko jon.pelko@skis-zveza.si
Odbor za socialo in zdravstvo Nika Bukovšek nika.bukovsek@skis-zveza.si
Odbor za visoko šolstvo Mia Hočevar mia.hocevar@skis-zveza.si
Mednarodni odbor Maruša Turnšek marusa.turnsek@skis-zveza.si
Odbor za dijake Mario Zuzzi mario.zuzzi@skis-zveza.si
Odbor za izobraževanje Anja Brelih anja.brelih@skis-zveza.si
Upravni odbor Operativnega dela Nina Podboj nina.podboj@skis-zveza.si 

Upravni odbor Operativnega dela Zveze ŠKIS

predsednica UO Operativnega dela Nina Podboj nina.podboj@skis-zveza.si 
koordinatorka projektov Monika Curk monika.curk@skis-zveza.si 
trženje in marketing Pia Erman pia.erman@skis-zveza.si 
odnosi z javnostmi Klara Šušteršič  klara.sustersic@skis-zveza.si 
razpisno delo Lucijan Troha lucijan.troha@skis-zveza.si
projektni sodelavec Andraž Čuvan andraz.cuvan@skis-zveza.si

Varnostni svet Zveze ŠKIS

predsednica Varnostnega sveta  Natalija Vidic natalija.vidic@skis-zveza.si
vodja 02 regije Grega Donša grega.donsa@skis-zveza.si
vodja 03 regije Sandi Štus sandi.stus@skis-zveza.si
vodja gorenjske regije Alen Kočar alen.kocar@skis-zveza.si 
vodja primorske regije Miha Inocente miha.inocente@skis-zveza.si
vodja dolenjske regije Tina Šoln tina.soln@skis-zveza.si
vodja osrednje regije Amanda Teršar amanda.tersar@skis-zveza.si 

 

Sledite nam na Instagramu @ZVEZA_SKIS