Kontakti

Glavni odbor Zveze ŠKIS

predsednica Patricija Premrov patricija.premrov@skis-zveza.si
podpredsednik Simon Šoln simon.soln@skis-zveza.si
administrator Jon Pelko jon.pelko@skis-zveza.si
blagajničar Vesna Arlič vesna.arlic@skis-zveza.si
Odbor za socialo in zdravstvo Petra Dermota petra.dermota@skis-zveza.si
Odbor za visoko šolstvo Matej Drobnič matej.drobnic@skis-zveza.si
Mednarodni odbor Urša Leban ursa.leban@skis-zveza.si
Odbor za dijake Nina Plank nina.plank@skis-zveza.si
Odbor za izobraževanje Tina Šoln tina.soln@skis-zveza.si
Upravni odbor Operativnega dela Sandra Križanec sandra.krizanec@skis-zveza.si

 

Upravni odbor Operativnega dela Zveze ŠKIS

predsednica Sandra Križanec sandra.krizanec@skis-zveza.si
koordinatorka projektov Aja Krašovec aja.krasovec@skis-zveza.si 
trženje in marketing Nina Podboj nina.podboj@skis-zveza.si 
odnosi z javnostmi Nina Miketič nina.miketic@skis-zveza.si
razpisno delo Lucijan Troha lucijan.troha@skis-zveza.si
projektni sodelavec Lan Hostnik lan.hostnik@gmail.com
projektna sodelavka Emili Varga emili.varga@gmail.com

 

Nadzorna komisija Zveze ŠKIS

član nadzorne komisije Ilija Buzar ilija.buzar@skis-zveza.si
član nadzorne komisije Žan Kavčič zan.kavcic2@gmail.com 
član nadzorne komisije Domen Balantič domen.balantic1@gmail.com
član nadzorne komisije Tim Gumilar tim.gumilar@skis-zveza.si
član nadzorne komisije Lučka Ilc ilc.lucka@gmail.com

 

Nadzorna komisija Sveta ŠOLS

Nadzorna komisija Sveta ŠOLS nk.sols@skis-zveza.si
član nadzorne komisije Ilija Buzar ilija.buzar@skis-zveza.si
član nadzorne komisije Žan Kavčič zan.kavcic2@gmail.com
član nadzorne komisije Domen Balantič domen.balantic1@gmail.com
član nadzorne komisije Tim Gumilar tim.gumilar@skis-zveza.si
član nadzorne komisije Lučka Ilc ilc.lucka@gmail.com

 

Varnostni svet Zveze ŠKIS

predsednik Simon Šoln simon.soln@skis-zveza.si
vodja 02 regije Iris Ambrož iris.ambroz@skis-zveza.si
vodja 03 regije Sandi Štus sandi.stus@gmail.com
vodja gorenjske regije Mark Perko mark.perko@skis-zveza.si 
vodja primorske regije Varja Božič varja.bozic@skis-zveza.si
vodja dolenjske regije Miha Zupančič miha.zupancic@skis-zveza.si
vodja osrednje regije Jaka Trilar jaka.trilar@skis-zveza.si 

Sledite nam na Instagramu @ZVEZA_SKIS