Literarni natečaj podaljšan do 15. 7.

Zveza ŠKIS podaljšuje rok oddaje prispevkov natečaja “Pomlad v mestu”, ki ga objavlja v okviru projekta Sejem rabljenih učbenikov. Rok oddaje je tako spremenjen na 15. julij 2013. Vabljeni, da oddate svoj haiku in se potegujete za nagrado 50 EUR.

Zveza ŠKIS razpisuje tudi literarni natečaj za dijake na temo »Pomlad v mestu«, kjer vabi vse zainteresirane, da s haikujem ubesedijo, kaj jim pomeni pomlad, kako jo zaznavajo v svojem kraju, kaj jih spominja na njo ter njihove spomine na pomlad.

Rok za oddajo je 15. julij na elektronski naslov tamara.mesko@skis-zveza.si. Nagrada za najboljši haiku znaša 50 EUR. Vsi prispevki bodo razstavljeni na dogodku.

Vabljeni k sodelovanju na natečaju in da se nam pridružite jeseni na Sejmu rabljenih učbenikov v Križankah.