Mednarodni festival ‘Igraj se z mano’: vabilo prostovoljcem

V mesecu maju in juniju se bo na več lokacijah odvijal že 9. Mednarodni festival ‘Igraj se z mano’, ki stremi k medsebojnemu sodelovanju otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami in večinsko populacijo. Organizatorji festivala vabijo prostovoljce, ki bi pri projektu sodelovali na različnih področjih in s svojo pomočjo prispevali k bolj strpni in odprti družbi. Prijave zbirajo do 14. maja 2015.

Mednarodni festival ‘Igraj se z mano’ 2015 se bo odvijal na več lokacijah:

* Koroška (Muta, osrednji trg): petek, 15. maj, od 9.00 do 13.00
* Štajerska (Maribor, Trg Svobode): petek, 22. maj, od 9.00 do 13.00
* Ljubljana (Kongresni trg): od torka, 26. maja, do petka, 29. maja, od 9.00 do 13.00
* Gorenjska (Begunje): sobota, 20. maj, od 9.00 do 13.00

V središču festivalskega dogajanja bo stal glavni oder, ki bo poln glasbe, plesa in drugih predstav. Poleg glavnega odra bo udeležencem na voljo še manjši oder, namenjen predvsem gledališkim dejavnostim. Odra bodo obkrožale številne vsebinsko različne in brezplačne delavnice ter animacijski kotički, namenjeni vsem udeležencem festivala ter drugim mimoidočim.

Organizatorji vabijo prostovoljce, da s svojo pomočjo in sodelovanjem na različnih področjih prispevajo k bolj strpni in odprti družbi. Prostovoljci lahko v zameno za neprecenljivo izkušnjo ter obilico zabave, spoznavanje dela mojstrov na delavnicah, potrdilo o sodelovanju in majico ter malico sodelujejo kot:

* vodje ali pomočniki pri kreativnih in športnih delavnicah
* animatorji
* pomočniki pri organizacijski/tehnični izvedbi festivala
* sodelujoči z mednarodnimi prostovoljci

Prijave potekajo do 14. maja 2015 preko povezave.

Več informacij je na voljo preko:

* e-maila: prostovoljstvo@igrajsezmano.si
* telefona: 031 723 528, Urška Žerak (koordinatorka prostovoljcev)

Center Janeza Levca – Oddelek za projektne dejavnosti