Podaljšan rok za prijavo na razpis Zveze ŠKIS za nove aktiviste

Začetek novega šolskega leta že trka na vrata, s tem pa tudi novo leto za Zvezo ŠKIS. Poslovili se bomo od nekaj odbornikov in trenutnih članov ekipe in zato iščemo nove. Delo na Zvezi ŠKIS pravzaprav ni delo, je učenje za življenje, spoznavanje novih ljudi, nabiranje izkušenj in druženje.

Zveza ŠKIS pa še vedno išče nove moči, novo ekipo in mlade, ki radi ustvarjajo kvalitetne vsebine za mlade.

V večini gre za projektno delo, zato je delovna obremenitev različna in omogoča fleksibilen delovni čas. Od kandidata se pričakuje tudi prisotnost na sestankih odbora. Delo se začne takoj po izboru in bo obsegalo predvsem projektno delo.

Tokrat iščemo novega kandidata za mesto v odboru za visoko šolstvo, izobraževanje, socialo in zdravstvo in operative, in sicer osebo za trženje in marketing ter koordinatorja projektov. Več o posameznih razpisih najdete v priponkah.

Čas za prijavo je 12. oktober 2o18!

Vse kar morate storiti je, da pošljete življenjepis in kratko motivacijsko pismo na maile odborov, za katerega se zanimate (maili so podani spodaj v razpisih).

RAZPIS_izobraževanje_12.10.

Razpis_koordinator projektov_12.10.