Prostovoljno delo na mednarodnem filmskem festivalu na Bledu

Želiš preživeti 4 dni v blišču filmskih zvezd, na Bledu, eni izmed najlepših svetovnih atrakcij? Pridruži se prostovoljski ekipi na Blejskem filmskem festivalu. Prvem mednarodnem filmskem festivalu v Sloveniji.

Od 17. do 21. junija 2014 se bo na Bledu, eni najlepših lokacij na svetu, pod predsedstvom igralca Radeta Šerbedžije, odvil prvi mednarodni angažirani filmski festival v Sloveniji Bled Film Festival (BFF), ki bo ob projekcijah svetovne in evropske filmske produkcije ponudil tudi priložnost  za razmislek o pomenu voda in iskanju rešitev za ohranitev vodnih virov. Na idealni lokaciji želimo povezati blišč filmskih festivalov z ekologijo, združiti filmsko ustvarjalnost z usmeritvijo k boljšemu in bolj trajno uravnoteženemu svetu. Brez pomoči entuziastov, prostovoljk in prostovoljcev, ki vsak po svojih močeh želimo prispevati svoj čas in energijo, si dobro organiziranega festivala ne znamo predstavljati.

K sodelovanju vabimo ljudi vseh profilov in znanj na področjih:

Ataše filmskih zvezd in producentov

Info točka in akreditacijski center

Medijska cona

Skrb voznega parka (potreben izpit za kategorijo osebnih vozil)

Čas festivala 17.6. – 21.6.

Prenočišča: v kolikor ste iz drugih koncev Sloveniji je za vas pripravljeno tudi brezplačno prenočišče

Hrana: brezplačni trije obroki dnevno, pijača

Zahteve:

Resnost, točnost, natančnost, znanje angleškega in srbohrvaškega jezika, komunikativnost.

Poleg druženja  s svetovnimi filmskimi zvezdami in filmskimi ustvarjalci vam bo delo na takem dogodku služilo kot odlična referenca. Pridružite se nam!

Prijavni obrazec:

httpss://docs.google.com/a/skis-zveza.si/forms/d/1hHdeCbQTu9YZ9liTHmXp3-MaOA5v_A0-s9iEKa5Zg_E/viewform?c=0&w=1

Za ostale informacije smo vam na voljo preko elektronskega naslova :  info@bledff.com

Prijave se zaključijo 14.6.2014 ob 12.00 uri!

Sledite nam na Instagramu @ZVEZA_SKIS