Razpis za 2 člana skupine za pravno pomoč Zveze ŠKIS

Zveza ŠKIS razpisuje dve prosti delovni mesti v skupini za pravno pomoč Zvezi ŠKIS in študentskim klubom. Pravna pomoč na Zvezi ŠKIS obsega pravno pomoč študentskim klubom in sami Zvezi ŠKIS pri sestavljanju pogodb, tolmačenju aktov in možnih pritožbah.

Predvsem gre za razlago nadrejenih aktov, ki vplivajo na delovanje študentskih klubov, pisanje ter popravo dopisov, ki se sklicujejo na člene raznih aktov in pripravo ter popravo obstoječih aktov Zveze ŠKIS in sveta ŠOLS.

Delo obsega tudi pisanje odgovorov na pritožbe. Obseg delovne obveznosti se razlikuje glede na potrebe Zveze ŠKIS in študentskih klubov. Skupino za pravno pomoč bodo sestavljali trije študentje Pravne fakultete.

Od kandidata/ke pričakujemo:

– študent Pravne fakultete (prednost imajo študentje višjih letnikov in absolventi),

– je pripravljen pomagati Zvezi ŠKIS in študentskim klubom,

– poznavanje študentskega organiziranja in Zveze ŠKIS,

– je pripravljen opravljati naloge naštete v opisu dela in se izobraževati na področju
študentskega organiziranja in njegove pravne ureditve,

– je pripravljen delati v skupini,

– je komunikativen, samoiniciativen, prilagodljiv in zanesljiv,

– je pripravljen delo v skupini za pravno pomoč opravljati vsaj 12 mesecev.

Prijava na razpisa mora vsebovati naslednje podatke:

– osebne podatke (ime  in priimek, naslov stalnega ali začasnega bivališča, elektronski naslov in telefonsko številko),

– kratek življenjepis (CV) in

– motivacijsko pismo.

Gre za projektno delo, zato je delovna obremenitev različna in omogoča fleksibilen delovni čas. Delo se začne takoj po izboru. Prva dva meseca bo delo potekalo do 15 ur tedensko (usklajevanje in sestava aktov).

Vse, ki vas omenjeno delo zanima, prosimo, da nam do nedelje, 4. januarja 2015, na elektronski naslov aljaz.petek@skis-zveza.si pošljete življenjepis in motivacijsko pismo.

Razgovori bodo potekali 6. januarja 2015 na sedežu Zveze ŠKIS (Parmova 53, Ljubljana). Ura bo znana naknadno in jo bomo sporočili preko elektronske pošte.

Razpis je na voljo v priponki.

Razpis za 2 člana skupine za pravno pomoč