Razpis za nove člane ekipe

Na Zvezi ŠKIS iščemo nove člane ekipe. Ponujamo vam priložnost, da se nam pridružite in pomagate soustvariti boljšo zvezo, ki bo skrbela za dobro delovanje klubov in jim nudila pomoč in podporo na vseh področjih. Delo na Zvezi ŠKIS ponuja učenje za življenje in širjenje družbene mreže posameznika.

V večini gre za projektno delo, zato je delovna obremenitev različna in omogoča fleksibilen delovni čas. Delo se začne takoj po izboru, od kandidata pa se pričakuje zagnanost, zanesljivost in željo po učenju oziroma nadgrajevanju svojega znanja.

Iščemo:

– grafičnega oblikovalca,

– urednika spletne strani,

– člana odbora za socialo in zdravstvo,

– člana odbora za šolstvo (področje: visoko šolstvo),

– člana odbora za šolstvo (področje: dijaško delovanje).

Vse kar morate storiti je, da pošljete življenjepis in krajše motivacijsko pismo na mail prijave@skis-zveza.si ter v zadevo napišete za katero mesto se zanimate. Za dodatne informacije se lahko obrnete na nas. Izbrane kandidate bomo povabili na razgovor.

Prijave zbiramo do 1. 8. 2021.

Vsa razpisana mesta so opisana spodaj v prilogah, ki jih je potrebno odpreti v novem zavihku.