Razpis za vodjo razpisnega dela Zveze ŠKIS

Zveza ŠKIS razpisuje prosto mesto za vodjo razpisnega dela na Zvezi ŠKIS.
Delo bo zajemalo iskanje novih priložnosti črpanja iz dodatnih sredstev (priložnosti novih razpisov) in izpolnjevanje razpisne dokumentacije, delnih in končnih poročil.

Od kandidata/ke pričakujemo:
♣    status študenta vsaj do konca leta 2015,
♣    osnovno poznavanje delovanja Zveze ŠKIS in študentskega organiziranja,
♣    poznavanje osnovnih administrativnih orodij (Google Docs, Microsoft Office),
♣    izkušnje z razpisnim delom: poznavanje razpisne govorice, izkušnje z izpolnjevanjem razpisnih prijavnih obrazcev, delnih in končnih poročil
♣    poznavanje področij delovanja v mladinskem delu.

Od kandidatov se pričakuje izkušenost, kreativnost, zagnanost in želja po novih izzivih. Samostojno delo se začne takoj po izboru. Ker gre za projektno delo, je delovna obremenitev različna in omogoča fleksibilen delovni čas (med 10 in 15 ur na teden; urna postavka je 4 EUR). Od kandidata se pričakuje tudi tedenska prisotnost na sejah na sedežu Zveze ŠKIS v Ljubljani.

Vse, ki vas omenjeno delo zanima, prosimo, da nam do ponedeljka, 2. decembra 2013, pošljete življenjepis in motivacijsko pismo na e-mail naslov spela.oset@skis-zveza.si.