Razpisi Zveze ŠKIS za člane odborov in sofinanciranje projektov

Zveza ŠKIS objavlja prosta mesta za člana Odbora za visoko šolstvo Zveze ŠKIS, člana Odbora za izobraževanje Zveze ŠKIS ter Mednarodnega odbora Zveze ŠKIS. Rok za prijavo je 10. januar 2016. Življenjepis in krajše motivacijsko pismo je potrebno poslati:

– pri prijavi na razpis za člana Odbora za visoko šolstvo na elektronski naslov: ajda.praznik@skis-zveza.si,

– pri prijavi na razpis za člana Odbora za izobraževanje na elektronski naslov: izobrazevanje@skis-zveza.si,

– pri prijavi na razpis za člana Mednarodnega odbora pa na elektronski naslov: nika.gerbec@skis-zveza.si.

Razpisi so na voljo v spodnjih priponkah.

Poleg razpisov za člane odborov Zveza ŠKIS objavlja razpise za organizacijo (sofinanciranje):

– mednarodnega projekta,
– dijaškega projekta,
– kulturnega projekta,
– socialnega projekta ter
– izobraževalnega projekta v letu 2016.

Rok za prijavo na razpise za organizacijo projektov je 4. januar 2016. Prijavne obrazce in razpise najdete tukaj. Vlogo z vsemi potrebnimi prilogami je potrebno poslati na elektronski naslov vesna.arlic@skis-zveza.si.

Razpis_Mednarodni odbor
Razpis_Visoko solstvo