atet nadomestna vozila

Rent a car za študente

ATET Rent A Car je podjetje, ki zagotavlja najem vozil s kvalitetno izvedbo in konkurenčnimi cenami na slovenskem trgu. Med njihove glavne dejavnosti sodijo ponudba nadomestnih vozil, prevozov oseb ter najem vozil. Pri najemu študentom ponuja prav posebno akcijo, ki vključuje znižane cene ter mnogo ugodnosti in olajšanih pogojev za najem avtomobila.

Trenutne akcije so naslednje:

1. Vsak najemni dan predstavlja eno točko zvestobe. Ko zberete 10 točk, ste upravičeni do enodnevnega gratis najema.
2. Če rezervirate 5-sedežno D1 skupino prejmete brezplačno nadgradnjo v 7-sedežni avtomobil.

Stalne prednosti za študente pa so:

– Brezplačno dovoljenje za tujino
– Brezplačna slovenska vinjeta
– Brezplačni dodatni vozniki
– Brezplačni prevzem dan prej (v kolikor nameravate na pot zgodaj zjutra)
– Brezplačni »young driver fee« (ni doplačila za mlade voznike)

Za rezervacijo obiščite spletno stran www.atet.si, kjer kliknete pred »letalski popust/koda za popust« in vpišete STUDENT v polje KODA POPUSTA. Tako ste avtomatično upravičeni do vseh prednosti. Nekatere so stalne, druge pa se spreminjajo, zato spremljajte tudi facebook stran podjetja.