Škisopis – Visoki a realni cilji

V novo mandatno obdobje vstopamo še bolj odločno in s pogumom, saj se zavedamo, da časi, v katerih delujemo, zahtevajo od nas samo in izključno najboljše rezultate.

Skozi delovanje petih odborov, ki predstavljajo temelje delovanja Zveze, bomo še naprej skrbno pletli mrežo projektov, z izvedbo katerih potrjujemo status samostojne organizacije, ki pod svojim kriljem ponosno združuje vseh 57 študentskih klubov. Na leto, ki je za nami lahko pogledamo s ponosom in spoštovanjem do tistih, ki so zgradili njegove zgodbe in pustili pečat v ogromnem mozaiku uspešnosti. Želimo pa si, da bo leto, ki prihaja naše najboljše do zdaj, kar se bi ob dvajseti obletnici delovanja Zveze ŠKIS tudi spodobilo. Potencial zanj imamo in ne dvomimo, da bomo naredili vse, da zastavljene cilje tudi dosežemo.

Sledite nam na Instagramu @ZVEZA_SKIS