ŠKISOVA ŠTORKLJA 2018: Otroci uživali v Živalskem svetu

Ljubljana, 23. 3. 2018 – Včeraj je v vrtcu v Rožni dolini potekal zaključni dogodek projekta Škisova štorklja, ki ga organizira Zveza ŠKIS. V vrtcu je potekala razstava fotografij natečaja, delavnica poslikave obraza na temo živalskega vrta in delavnica joge za mamice.

S 1. marcem je Zveza ŠKIS razpisala natečaj Škisova štorklja z naslovom Živalski svet. Na natečaj v Ljubljani se je

odzvalo 13 otrok, vseh študentskih družin pa je bilo 8. Z žrebom med prejetimi risbicami so določili tri nagrajence,

ki so prejeli različne nagrade in pakete sprostitve za družino.

Projekt Škisova štorklja je namenjem vsem študentskim družinam, kjer ima vsaj eden od staršev status študenta.

V času natečaja otroci ustvarijo svoje izdelke na določeno temo ter se s tem potegujejo za nagrade, ki so naključno

izžrebane med poslanimi izdelki.

Zveza ŠKIS vsako leto tako obdari študentske družine, ustvari prijetno popoldne, mamicam privošči oddih in sprostitev, otroke pa zabava z najrazličnejšimi delavnicami in animacijami.

Ko bom velik, bom Škisovec/Škisovka!

Več informacij:
Nina Miketič,