Škisova štorklja 2021 – razpis za študentske klube

Letos v mesecu marcu pripravljamo že tradicionalno 16. Škisovo štorkljo, namenjeno študentskim družinam.

Osrednji ideji projekta sta aktivno vključevanje mladih družin v ozaveščanje javnosti glede problematike študentskih družin ter informiranje mladih družin glede novosti in ugodnosti, ki jim jih omogoča država.

Letos želimo, da so v sam projekt vključeni tudi študentski klubi in študentske družine v njihovih lokalnih skupnostih. Zato smo za študentske klube pripravili razpis za pridobitev darilnih paketov za študentske družine (različne praktične stvari).

Cilj razpisa je študentske klube spodbuditi k organiziranju projektov za študentske družine.

Predmet razpisa: Petnajst (15) darilnih paketov z različnimi uporabnimi stvarmi za študentske družine, ki jih bomo smiselno razdelili med tri (3) študentske klube.

Razpis traja od ponedeljka, 1. marca, do vključno ponedeljka, 22. marca 2021.

Prejemniki darilnih paketov bodo izbrani v četrtek 25. marca 2021.

POGOJI ZA PRIJAVO NA RAZPIS

1. Študentski klub bo v letu 2021 organiziral projekt, namenjen študentskim družinam v njihovem lokalnem okolju.
  2. Pravočasno in dokončno izpolnjena potrebna dokumentacija za prijavo na razpis ter vsa potrebna dodatna dokumentacija.

POSTOPEK PRIJAVE NA RAZPIS

1. Izpolnite obrazec za prijavo na razpis (v prilogi).
  2. K prijavi dodajte izpolnjen projektni načrt (v obliki načrta, ki ga izpolnjujete na klubu ali v obliki projektnih načrtov Zveze ŠKIS – v prilogi).
  3. K dokumentaciji lahko dodate tudi priloge, ki se vam zdijo relevantne za vaš projekt.
  4. Izpolnjen obrazec za prijavo in projektni načrt lahko pošljete najkasneje do ponedeljka, 22. marca 2021 (vključno) na elektronski naslov: zala.udovic@skis-zveza.si, prav tako najkasneje do ponedeljka, 22. marca 2021, do polnoči.

Upoštevane bodo vse prijave, ki bodo v omenjenem roku poslane vodji projekta.

Več o samem razpisu in pogojih si lahko preberete v prilogi, v drugi prilogi pa najdete prijavnico.

Škisova štorklja_razpis za klube

Prijavnica_Škisova štorklja_klubi_21

Za vsa dodatna vprašanja in pojasnila se lahko obrnete na vodji projekta, Zalo Udovič (zala.udovic@skis-zveza.si ali 030 390 841) ter Vito Kričej (vita.kricej@skis-zveza.si ali 041 360 897).

Odbor za socialo in zdravstvo Zveze ŠKIS