TEDENSKO SMUČANJE SKI ŠKIS: KNOCKOUT FESTIVAL SKI OPENING

Zveza ŠKIS v sodelovanju s Collegium-om organizira KNOCKOUT FESTIVAL  SKI OPENING. Letos se odpravljamo v Francijo v Orcieres in sicer od 14.12. do 21.12. (sobota-sobota).

Podrobnejše informacije o smučišču:

Orcieres – Merlette je sodobno smučarsko središče na nadmorski višini 1850 – 2725m, kjer sije sonce skoraj 300 dni na leto in pade obilo padavin. Smučišče ponuja raznovrstno smuko na več kot 100 km smučarskih prog. Smučarsko področje se nahaja v bližini narodnega parka Ecrins v severovzhodnem delu masiva Champsaur. Smučarjem je na voljo tudi več kot 50 km prog za tek na smučeh.Orcieres na jugu francoskih Alp vas bo navdušil s čudovito infrastrukturo smučišča vseh težavnostnih stopenj.

Osnovna cena: 129 EUR

Vključuje:

• 7 dni apartma (LE PRA PALIER 3***), na voljo so apartmaji za 4, 6, ali 8 oseb.
  • 6-dnevno smučarsko karto

OBVEZNA DOPLAČILA:

• 2 EUR kavcija za smučarsko karto
  • turistična taksa >> 1 EUR/osebo/dan = 7 EUR
  • kavcija za apartma >> 300 EUR (najbolje kar z gotovino)

NEOBVEZNA DOPLAČILA:

• Rizika odpovedi  6 EUR
  • Avtobusni prevozi: iz Ljubljane 70 EUR, iz Maribora/Celja 90 EUR
  • Festivalska zapestnica (Knockout festival) 39 EUR (omogoča vstop v Party areno, kjer se 7 večerov odvijajo koncerti, CENE PIJAČ SO SLOVENSKE)

Nastopajoči so: Big foot mama, Kingston, Rock Partyzani, Pero Lovšin, Vanillaz, Frankie Headfors, DJ Dey

• Snežna garancija 10 EUR
  • Dodatno zdravstveno zavarovanje Coris 10,17 EUR

Več informacij: 051841555 (Tim Nemeček)

Na SKI ŠKIS: Knockout festival ski opening se lahko prijavite tukaj.