Zbornik ob 25. obletnici delovanja Zveze ŠKIS

Leto 2019 je bilo za Zvezo ŠKIS se posebej pomembno, saj je Zveza obeležila in praznovala svojo 25. obletnico delovanja. V ta namen smo oblikovali in izdali zbornik. V počastitev obletnice smo aktivisti Zveze ŠKIS organizirali slavnosten dogodek, na katerem smo se poklonili Zvezi in njenim nekdanjim ter trenutnim aktivistom, predvsem pa klubom in njihovim aktivistom, ki so ključnega pomena za obstoj Zveze ŠKIS in za njeno delovanje.

Zveza je bila ustanovljena 16. junija 1994, od takrat pa aktivno zastopa študentske klube v državnem študentskem organiziranju. Zahvala za ta jubilej gre torej vsem, ki so postavili temelje Zvezi ŠKIS in se potegovali za krovno organizacijo, ki združuje klube po vsej Sloveniji. Ob 25. obletnici Zvezi ŠKIS želimo še mnogo uspešnih projektov, nova poznanstva in izzive ter uspešno povezovanje in zastopanje lokalnih študentskih klubov.

Zbornik pa lahko prelistate na povezavi ali si ga ogledate tukaj (Zbornik).