Zveza ŠKIS išče nove člane!

Z novim študijskim letom se bo nekaj članov ekipe poslovilo, zato potrebujemo nove odbornike, ki bodo na Zvezo ŠKIS prinesli svežo energijo. Delo na Zvezi ŠKIS pravzaprav ni delo, je učenje za življenje, spoznavanje novih ljudi, nabiranje izkušenj in druženje.

V večini gre za projektno delo, zato je delovna obremenitev različna in omogoča fleksibilen delovni čas. Od kandidata se pričakuje tudi prisotnost na sestankih odbora. Delo se začne takoj po izboru in bo obsegalo predvsem projektno delo.

Tokrat iščemo novega kandidata za:

• sekretarja Zveze ŠKIS,
  • člana odbora za socialo in zdravstvo,
  • člana mednarodnega odbora,
  • člana skupine pravne pomoči,
  • dva člana operative, in sicer osebo za trženje in marketing ter osebo za razpisno delo,
  • grafičnega oblikovalca.

Več o posameznih razpisih najdete v priponkah.

RAZPISI ZVEZA ŠKIS 2019

razpis_sekretar_2019

razpis_sociala_in_zdravstvo_2019

razpis_mednarodni_2019

razpis_pravna_2019

razpis_marketing_in_trzenje_2019

razpis_razpisno_delo_2019

razpis_graficni_oblikovalec_2019

Prijave zbiramo do 30. avgusta 2019.

Vse kar morate storiti je, da pošljete življenjepis in kratko motivacijsko pismo na maile odborov, za katerega se zanimate (maili so podani spodaj v razpisih).

Sledite nam na Instagramu @ZVEZA_SKIS