Zveza ŠKIS razpisuje mesto za člana trženja in marketinga

Zveza ŠKIS razpisuje mesto za člana trženja in marketinga na Zvezi ŠKIS. Delo bo zajemalo delovanje na področju marketinga, trženja projektov, iskanje novih in že obstoječih sponzorstev za projekte, ki jih organizira Zveza ŠKIS, upravljanje Facebook profila Zveze ŠKIS, hkrati pa tudi redno komunikacijo z aktivisti Zveze ŠKIS.

Gre za projektno delo, zato je delovna obremenitev različna in omogoča fleksibilen delovni čas (do 10 ur tedensko). Od kandidata se pričakuje tudi tedenska prisotnost na sejah na sedežu Zveze ŠKIS v Ljubljani. Samostojno delo se začne takoj po izboru. Urna postavka: 4 EUR/h (neto).

Od kandidata pričakujemo:

• Status študenta še vsaj 2 leti (do oktobra 2018);
  • poznavanje osnovnih administrativnih orodij (Google Drive, Microsoft Office);
  • izkušenost, zagnanost, samoiniciativnost, kreativnost, fleksibilnost, timsko delo;
  • minimalno pol leta izkušenj z marketingom in trženjem projektov;
  • izkušnje s pisanjem sponzorskih in dotacijskih pogodb.
  • Zaželeno je tudi osnovno znanje v programih za oblikovanje (Adobe Illustrator ali Photoshop).

Vsi, ki vas delo zanima, vabljeni, da nam do 5. septembra 2016 na vesna.arlic@skis-zveza.si pošljete vaš življenjepis in motivacijsko pismo.